Poziv volonterima

09.10.2015.

Poziv volonterima Poziv volonterima Poziv volonterima Poziv volonterima
Poziv volonterima

U četvrtak 15.10. u 13.00 sati će se u prostorijama udruge "MI" u suradnji s Lokalnim volonterskim centrom "Zvono" iz Belišća održati radionica "BITI VOLONTER" . 
 
Kroz radionice želimo upoznati sadašnje i buduće volontere sa zakonitostima volontiranja u Republici Hrvatskoj, značajkama i vrijednostima koje volontiranje donosi u društvu, vrijednosti volonterskog rada u odnosu na osobni rast i razvoj, te s osnovnim značajkama razvoja osoba s intelektualnim teškoćama i načinima pružanja podrške u svakodnevnim aktivnostima.
Plan rada radionice je u galeriji.
Svi zainteresirani su dobrodošli, jedino što Vas molimo je prethodna najava kako bi se mogli organizirati!! 
Hvala!!