1. radionica "Info dani za roditelje"

15.06.2018.

1. radionica "Info dani za roditelje" 1. radionica "Info dani za roditelje" 1. radionica "Info dani za roditelje" 1. radionica "Info dani za roditelje" 1. radionica "Info dani za roditelje" 1. radionica "Info dani za roditelje" 1. radionica "Info dani za roditelje"
1. radionica "Info dani za roditelje"

U sklopu projekta "Upoznajemo zajednicu" financiranog sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade I socijalnu politiku, održana je prva od dvije planirane radionice za roditelje. Radionicu su provele zaposlenice Centra za socijalnu skrb Požega, koji je ujedno i partner na projektu.
Organiziranjem radionica "Info dani za roditelje" uz stručnu pomoć Centra za socijalnu skrb Požega želimo roditeljima i skrbnicima približiti i pojednostaviti zamršeni sustav prava i usluga za osobe s invaliditetom iz područja školstva, zdravstva i socijalne skrbi.