''Razrada projektnih ideja''- Orahovica

20.05.2020.

''Razrada projektnih ideja''- Orahovica ''Razrada projektnih ideja''- Orahovica ''Razrada projektnih ideja''- Orahovica ''Razrada projektnih ideja''- Orahovica ''Razrada projektnih ideja''- Orahovica ''Razrada projektnih ideja''- Orahovica
''Razrada projektnih ideja''- Orahovica

U sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću“ koji provodi Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Jaglac iz Orahovice, a čiji je partner na projektu Udruga ,,MI'' održana je “Praktična radionica pripreme i provedbe EU projekata”. Radionica je održana 20. svibnja u Orahovici.


Praktičnu radionicu je vodila prof.mr.sc. Darija Krstić (Ekonomski fakultet Osijek, Ured za EU fondove, stručne i razvojne projekte s gospodarstvom).  
 

Voditeljica projekta upoznala je sudionike s: pojmom projekta, ključnim karakteristikama, koracima u izradi projekta, fazama upravljanja projektnim ciklusom, te natječajnoj dokumentaciji.
Dobili smo znanje koliko je zapravo važno razraditi projektnu ideju i zašto je važno izraditi logičku matricu.
Sudionici su sudjelovali u razradi projektne ideje u grupama.