Ajmo pravit majsko vino

31.05.2020.

Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino Ajmo pravit majsko vino
Ajmo pravit majsko vino

31.5. Udruga MI i HPD Gojzerica uputili su se u istraživanje Požeške gore.

Brali smo biljku lazarkinju koja nam je trebala za pripremu 'majskog vina', ali smo pronašli pokoju šumsku jagodu i varganj.
Kod Kuzme smo pekli slaninu, kobasicu te pavili majsko vino. Bilo je to predivno nedjeljeno druženje na kojem smo ponešto i naučili.

Ovaj izlet ćemo dugo pamtiti te se veselimo ponovnom izletu i druženju sa ekipom iz Gojzerice.