4. tjedan provedbe projekta

26.06.2020.

4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta 4. tjedan provedbe projekta
4. tjedan provedbe projekta

Ovotjednu "Školu samostalnog življenja" započeli smo likovnom radionicom uz vanjsku suradnicu Marinu Kovačić.
Kako nam je higijena tijela, urednost prostora i briga o odjeći važna tjedan smo nastavili s radionicama o važnosti i načinu održavanja prostora urednim, načinima pranja odjeće, osobnoj higijeni te smo učili peglati i slagati odjeću.
Kao i svakoga tjedna aktivnosti smo obogatili likovnim, glazbenim, sportskim radionicama te pripremanjem obroka zajedno s korisnicima.

Provođenje dnevnih aktivnosti „Škole samostalnog življenja“ u sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću“ čiji je nositelj projekta Udruga Jaglac iz Orahovice, a Udruga MI je partner.