Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole

07.12.2016.

Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole
Darivanje korisnika povodom blagdana Sv. Nikole

Zajedničkim druženjem obilježili smo blagdan Sv. Nikole te smo ih tom prigodom razveselili poklonima. Nakon dodjele poklona nastavili smo druženje u veselom blagdanskom raspoloženju uz ples i pjesmu.