Obilježavanje Međunarodnog dana volontera

07.12.2016.

Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera Obilježavanje Međunarodnog dana volontera
Obilježavanje Međunarodnog dana volontera

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera koji se obilježava 5. prosinca, organizirali smo program za naše vrijedne volontere kako bismo im se zahvalili što odvajaju svoje slobodno vrijeme da bi pomogli onima kojima je to zaista potrebno.Nakon kratkog predavanja održali smo radionicu na temu "Jednaki u različitostima" te se na taj način još jednom približili problemima i situacijama s kojima se osobe s poteškoćama u razvoju svakodnevno susreću. Našim dragim volonterima čestitali smo njihov dan i tom prigodo im poklonili mali znak pažnje. Hvala Vam.