Natječaj Državne uprave za zaštitu i spašavanje

04.06.2018.

Natječaj Državne uprave za zaštitu i spašavanje

Na ovogodišnjem natječaju Državne uprave za zaštitu i spašavanje, na temu elementarnih nepogoda,prirodnih i izazvanih ljudskom nepažnjom, naša je udruga sudjelovala likovnim i literarnim radovima. Najbolji uspjeh je postigla članica Gordana Juričić, s osvojenim 3. mjestom na županijskoj razini, dok je, uz njeno priznanje, udruga također dobila zahvalnicu za sudjelovanje i prigodne poklone.