3. tjedan provedbe projekta

19.06.2020.

3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta 3. tjedan provedbe projekta
3. tjedan provedbe projekta

U sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću“ čiji je nositelj Udruga Jaglac iz Orahovice istaknut ćemo jednu radionicu koju smo radili s korisnicima.

Jedna od naših radionica koju bismo istaknuli od ostalih radionica ovoga tjedna je: radionica zdrave prehrane.
Naši dragi članovi gledali su poučni video, potom smo igrali igru točno/netočno na temelju videa, crtali zdrave i nezdrave namirnice, a glavni zadatak toga dana bio je pripremiti voće za naše zdrave smoothije!

Podjelit ćemo s Vama jedan od nekoliko recepata:

1 banana

2 jabuke

1 žlica meda

1 šalica jogurta/mlijeka - sve izrezati potom staviti u blender i smoothi je spreman za konzumaciju!