O udruzi Projekti udruge Akcije

O udruzi

Udruga roditelja djece s posebnim potrebama

Naša udruga je mjesto okupljanja osoba s posebnim potrebama, njihovih skrbnika, volontera i stručnih suradnika okupljenih oko istog cilja: pomoći integraciji u društvo te pružiti svu potrebnu pravnu i ljudsku podršku onim članovima našeg društva koji se susreću s bremenitim izazovom života s posebnim potrebama.

Projekti

Udruga MI je pokretač mnogih projekata koji za cilj imaju prikupljanje sredstava i senzibiliziranje javnosti za izazove s kojima se susreću članovi Udruge, roditelji djece s posebnim potrebama.

Akcije

Kao udruga sudjelujemo u mnogim akcijama humanitarnog karaktera. Uz pomaganje drugima uključujemo naše članove i štićenike u društvene procese u gradu Požegi kako oni ne bi bili isključeni iz "normalnog" života te kako bi se što bolje snalazili u svijetu koji ih okružuje.

Zakoni i pravilnici

Deklaracija o pravima osoba s invaliditetom - NN 47/2005