MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

17.-21.5. Škola samostalnog življenja

Škola samostalnog življenja!

Evo ovako je izgledao naš prošli tjedan:

Radionica sa psihologinjom Jasno Plantak (kako provodimo slobodno vrijeme što je hobi i kojim hobijem se bavimo), sportsko-rekreacijska radionica (stolni tenis, kuglanje, streličarstvo, koordinacijske ljestve) kuharska radionica(pripremanje toplih i hladnih napitaka, pripremanje povrća, pečenje kolača),  aktivnosti u vrtu (sadnja, zalijevanje, plijevljenje), radna akcija uređenja okoliša, krojačka radionica (izrada torbica za mobitele) , glazbena radionica i naravno da smo odvojili vrijeme za druženje i razgovor!

Provodili smo dnevne aktivnosti „Škole samostalnog življenja“ u sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću!“ čiji je nositelj Udruga Jaglac, Orahovica, a jedan od partnera je Udruga ,,MI’’.
Projekt Nauči me i uspjet ću! odobren je u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.