MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

BRAIN GYM 12.5.

BRAIN GYM!

Druga Brain gym radionica održana je  12. svibnja uz Double Doodle Play aktivnosti i opuštajuću glazbu tokom radionice. Double Doodle Play je jedna od 26 aktivnosti Brain gym-a sa naglaskom na korištenje obadvije ruke istovremeno te kroz rad i vježbu smo naučili koristiti obje naše ruke te izrazili naše emocije kroz boje i oblike.

Udruga za prevenciju socijalnopatološkog ponašanja mladih „PREVENCIJA“ provodi projekt “Centar za razvoj djece i mladih”.
Provedba projekta počela je 06.04.2020.godine i traje do 06.04.2022.godine.
Dvogodišnji projekt provode u partnerstvu s: Udruga za autizam Sunce ( Nova Gradiška), Udruga za rad s mladima “BREZA” (Osijek), Dječji vrtić Radost (Novska) i “MI” Udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju.