MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

28.6.-2.7. Nauči me i uspjet ću!

Jedan težak tjedan je iza nas, ne zbog aktivnosti u Udruzi nego zbog nevremena koje je zadesilo Požegu. Na žalost uništen nam je vrt, u kojemu su počeli dozrijevati prekrasni plodovi, olujno nevrijeme nam je napravilo puno nereda na vanjskom dijelu udruge, tako smo se ostatak tjedna posvetili čišćenju prostora, ali uz glazbu i druženje da nam posao ide brže i lakše.

Psihologinja Jasna Plantak održala je duplu radionicu o spolnosti. Tako smo naučili diferencirati oblike spolnog ponašanja te s njima povezane društvene norme i vrijednosti.
Ovoga tjedna smo čistili grašak, slikali, razgovarali, pjevali, kuhali i naravno igrali društvene igre.

Provodili smo dnevne aktivnosti „Škole samostalnog življenja“ u sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću!“ čiji je nositelj Udruga Jaglac, Orahovica, a jedan od partnera je Udruga ,,MI’’.
Projekt Nauči me i uspjet ću! odobren je u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.