MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

Nauči me i uspjet ću! 07.03.-11.03.

Tjedan smo započeli veselo uz Šiminu glazbenu radionicu. Na radionici smo pomoću korištenja ruku simulirali zvuk kiše. Dan poslije smo proslavili dan žena gdje su nas dečki iznenadili svojim poklonima i lijepim željama. Također, taj dan smo razgovarali o svim značajnim doprinosima žena kroz povijest. U srijedu smo čistili i zajedno pripremali grah, u kuhinji je kao i uvijek bilo veselo i zabavno. Ostatak tjedna smo proveli radno pripremajući se za štand koji smo imali u subotu povodom obilježavanja dana grada. Pripremali smo vijence, kolače, čestitke te razne rukotvorine koje smo izrađivali tijekom godine. Tjedan je prošao vrlo brzo te smo puno toga naučili i dobro se zabavili 🙂

 

Provodili smo dnevne aktivnosti „Škole samostalnog življenja“ u sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću!“ čiji je nositelj Udruga Jaglac, Orahovica, a jedan od partnera je Udruga ,,MI’’.
Projekt Nauči me i uspjet ću! odobren je u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.