MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

Nauči me i uspjet ću! 28.02.-04.03.

Za dobar početak tjedna zaslužan je naš trener Ante Bulat s kojim smo se dobro zabavili i razgibali. Nakon tjelovježbe uslijedila je zabavna radionica s bojankama gdje smo se kroz bojanje uz razgovor malo i opustili. U utorak smo obilježili maškare te smo se maskirali s maskama koje smo izrađivali u udruzi, bilo je tu i puno plesa i pjevanja, a za kraj smo se počastili i finim krafnama.

Skoro svaka srijeda je rezervirana za kuharsku radionicu gdje zajedno s našom volonterkom Ivkom pravimo ručak, ove srijede na jelovniku je bila pita s jabukama i tjestenina s tunom. Poslije smo zajedno sve počistili i pospremili, zajedno u timu uvijek je sve lakše i ljepše.

Bliži nam se 12.03., obilježavanje dana grada gdje ćemo imati svoj štand te smo tom prigodom počeli s izradom proljetnih vijenaca i ostalih motiva. Ovim putem Vas sve pozivamo da nas posjetite u pješačkoj zoni 🙂

Na kraju tjedna razgovaramo o svim proteklim događajima i pripremamo se za nadolazeće 🙂