MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

Održana početna konferencija projekta “MI za zajednicu“ vrijednog 449.170,02 kuna

„MI za zajednicu“

21. ožujka održana je početna konferencija projekta “MI za zajednicu”.

„MI za zajednicu“ naziv je projekta vrijednog 449.170,02 kuna čiji je nositelj „MI“, Udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju čija je početna konferencija održana u prostoru Poduzetničkog inkubatora Požega. Partneri na projektu su Javna ustanova Lokalna razvojna agencija i Grad Požega, dok je suradnik na projektu Udruga „Mali princ“.

Projekt “MI za zajednicu” ima za cilj ojačati kapacitete same Udruge, doprinijeti njezinom boljem i kvalitetnijem radu, aktivnijem sudjelovanju u životu zajednice, a time i stvaranju preduvjeta za kvalitetniji život. Navedeno će se postići osposobljavanjem i educiranjem predstavnika Udruge u području financijskog upravljanja, načinima financiranja za udruge i gospodarske aktivnosti kod udruga, što će u konačnici rezultirati boljim i kvalitetnijim upravljanjem. Kroz navedeni projekt provest će se i niz edukacija za specifično djelovanje Udruge “MI”, a moći će im se priključiti i volonteri i suradnici.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, 381.794,52 kune i 67.375,50 kuna iz državnog proračuna.

Trajanje projekat: 12 mjeseci       16.2.2022.-16.2.2023.

Za više o EU fondovima: www.esf.hr i www.strukturnifondovi.hr