MI "udruga roditelja djece i osoba s poteškoćama u razvoju"

Email

info@mi-udruga.hr

Telefon / Fax

034 / 275 500

Adresa

Hrvatskih branitelja 11a 34000 Požega, Hrvatska

Nauči me i uspjet ću! 19.04.-22.04.

Tjedan smo započeli ponovnim okupljanjem nakon uskršnjih blagdana te smo razgovarali o tome kako smo proveli blagdane, koga smo sve posjetili te je svatko opisao slavlje Uskrsa u svojoj obitelji. Bilo je lijepih, ali i smiješnih priča. Srijeda kao i inače rezervirana je za kuharske radionice, ove srijede smo pripravljali pileće medaljone s krumpirima. Uz našu volonterku Ivku uvijek je veselo i zabavno, a puno toga se i nauči. U četvrtak smo išli posjetiti Gradsko kazalište u Požegi. Voditelj kazališta nas je proveo kroz sva bitna mjesta gdje se glumci pripremaju za predstave, gdje se izrađuju rekviziti, na samu scenu te nam je ispričao sve o povijesti kazališta, požeškim glumcima, nadolazećim predstavama te smo se dogovorili da ćemo doći na predstavu koju s nestrpljenjem iščekujemo 🙂

Zadnji dan u tjednu prošao je izradom plakata povodom obilježavanja dana planeta Zemlje. Zajedno, timskim radom izradili smo jako lijepi i poučni plakat te se prisjetili na koje sve načine vlastitim angažmanom možemo doprinijeti da naša Zemlja bude očuvanija i ljepša 🙂 Na kraju dana smo pospremili udrugu i napravili raspored za slijedeći tjedan. 🙂

 

Provodili smo dnevne aktivnosti „Škole samostalnog življenja“ u sklopu projekta „Nauči me i uspjet ću!“ čiji je nositelj Udruga Jaglac, Orahovica, a jedan od partnera je Udruga ,,MI’’.
Projekt Nauči me i uspjet ću! odobren je u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.